• Blogbejegyzések - 1314 db
  • Fórumtémák - 77 db
  • Linkek - 57 db

Gönyű Klub vezetője

Sajnos a mérkőzéseken nem voltam ott, így csak elmondások alapján osztok meg veletek néhány gondolatot.

Amikor Gönyű, Nagyszentjános, Bőny, Szentiván csapataival játszik az mindig izgalmas jó meccset ígér. Szomszéd várak találkozója. Ekkor apait-anyait beleadnak a játékosok – „Nehogy má’… Szóval ez a 90 perc is így zajlott.

Igaz az ifik 10-3-ra győztek, és ez talán ellent mond az előbbieknek, lehet, hogy az ő esetükben így is van. Egy biztos Fligh Csabi 4 gólt szerzett a 10-ből. Gratulálok Csabi!

network.hu

Lássuk a rangadót. (Elmondások alapján)

Talán elég, ha annyit mondok, hogy a mérkőzésen egyetlen egyszer vezettünk. A 87. percben Varga Csaba góljával szereztük meg a győzelmet. A 14’-ben a bőnyiek szerezték meg a vezetést. A szünet előtt (44’) még Zvezdovics Ferenc egyenlíteni tudott, így picit nyugodtabban mehettek a pihenőre fiaink. A szünet után folytatódott minden tovább. A csapatok küzdöttek. Mindkettő győzni akart, de az 55’-ben ismét a Bőny vezetett. Az egyenlítés ismét Fircire várt -75’ 2-2. A játék tovább zajlott a már megszokott hajtós menetében, amikor is Varga Csabi góljával megszerezte nekünk a győzelmet, és a 3 pontot. Aki kinn volt és látta a mérkőzést, csak felsőfokon mesélt a látottakról, és a két csapat játékáról. Csak egy idézet Vicóktól a Gönyű lelkes szurkolójától: „Apukám, ezt látni kellett volna, nagyon jó kis meccs volt. A döntetlen is igazságos lett volna, de akár ki is kaphattunk volna.”