Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

A hétvégi mérkőzések ismét egyperces néma csenddel kezdődtek. A Kóny SE. gyászolta csapattársuk fiatalon elhunyt testvérét.

NYUGODJON BÉKÉBEN!

Az ifik ismét kikaptak 3-0-ra. Mentség nincs. A 0-0-ás félidő után talán elfáradtak, így a tabella 2. helyén álló kónyi ifik vihették haza a 3 pontot. Ifi csapatunk a tabella 5. helyén áll.

A nagycsapat küzdelmes helyzetekkel teli első félidőt produkált. A szünetre mégis a kónyiak mehettek nyugodtabban (0-1). A második félidő ott folytatódott ahol az első abbamaradt. Aztán a 48. percben hidegzuhany 0-2. A csapatok  tovább hajtottak. A küzdelem eredményeként a legifjabb Böcz Antal az 53. percben nagyszerű góllal szépített. A 64. percben Miletics helyére beálló Varga Gábor frissülést hozott játékunkba, - amely addig sem volt erőtlen- 3 perccel később meg is hálálta a bizalmat 2-2. A mérkőzés nagy iramban folytatódott, mind két csapat a győzelmet akarta. A 85. percben Varga Gábor újabb gólja után már azt gondoltuk beállította a végeredményt 3-2, azonban a 88. percben egy védelmi hibának köszönhetően –talán ez volt a csapat egyetlen hibázása a mérkőzésen- a kónyi Máté Lénárd mesterhármasával megszületett a 3-3-as végeredmény.

Aki kilátogatott a mérkőzésre, jó játékvezetés mellett egy küzdelmes, hajtós, szórakoztató meccset láthatott. Mindkét csapatot dicséret illeti az osztályon felüli játékért.

Gól: --

Sárga lap: KOVÁCS GÁBOR  89’ megkapta a mérkőzésen második sárga lapját, így kiállításra került.