Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Egy gól, egy potya (persze a potya is gól). Valahogy így jellemezhetném a Bajcs elleni mérközést.

Az ifik küzdöttek, de nem sikerült még a döntetlen sem. Az első félidőben a Godena fivéreknek köszönhetően még sikerült egyenlítenünk. A mérkőzésre azonban rányomta bélyegét Pásztor Dávid vétlen öngólja – a melléről a saját kapunkba pattant a labda- Igaz, hogy tőbbször juttattuk a labdát a hálóba, mégis kikaptunk.

A felnőtt mérkőzés érdekesen kezdődött. Középkezdés. Kezdett a Bajcs. A labda a jobboldalon elfutó bajcsi játékoshoz került, aki akadály nélkül átjutott védőinken, és már ott is volt kapusunk előtt, aki mellett a hálóba emelte a játékszert. 0:1. Én még élőben ilyen 10 másodperces gólt nem láttam (bár ezt se láttam volna). Nehezen indult be a játék, legalábbis nekünk. Félidő 1:2. A második félidő közepétől aztán felgyorsítottak fiaink. Igaz akkor már 3:1-re ment a Bajcs. Nyomtuk, nyomtuk az ellenfelet, de a gól csak nem akart összejönni. Aztán Kugler Roland megvillant, és gól. A 77. percben visszatértek a remények, de hiába. A játékvezető 3 percet hosszabbított. A mérkőzés úgy záródott, ahogy kezdődött, mármint góllal. Roland a 92. percben lőtt góljával beállította a 3-3-as végeredményt. Igaz még a mérkőzés lefújás előtt túlzott gólörömért (gondolhatjátok, mi hogy örültünk) megkapta második sárgáját, így kiállította a játékvezető. A semleges szemlélő, végül is egy jó kis hajtós meccset láthatott.

Gólok: 41' VARGA CSABA

77' KUGLER ROLAND

92' KUGLER ROLAND

Sárga lap(ok):  Kugler Roland buktatás 86. perc sárga lapos

figyelmeztetés

Kugler Roland 93. percben túlzott gólöröm, ezért második sárga kártya, ami kiállítást jelentett.