• Blogbejegyzések - 1314 db
  • Fórumtémák - 77 db
  • Linkek - 57 db

Gönyű Klub vezetője

Már javában zajlik a tavaszi forduló a Megye II-ben is. Húsvét vasárnap rangadóra készülődtek csapataink. A szeles időben helyenként még focit is láthatott a szép számban kilátogató nézősereg. Ne tévesszen meg senkit, hogy a Bőny pillanatnyilag bukdácsol a bajnokságban, ellenünk azért mindig „felszívják” magukat. Szomszéd várak presztízs mérkőzése volt ez most is.

network.hu

Az ifi mérkőzésen a vendégek a 24. percben magukhoz ragadták a vezetést, amelyet az 50. percig meg is őriztek. Ekkor azonban Takács Dávid nagyszerű góljával egyenlítettünk. A 77. percben Dávid passzát követően Csendes Gábor talált a hálóba. Ezzel a beállította a 2-1-es végeredmény. Küzdelmes, de felejthető mérkőzés volt. Firci a cseréknek köszönhetően szinte minden a kispadon helyet foglaló játékosnak játék lehetőséget biztosított.

network.hu

Felnőtt: A játék kezdete kísértetiesen hasonlított arra, ahol az ifik abbahagyták. A 14. percben egy különös összefejelés után a labda néhány méterről a kapunkba gurult. (A történtekről annyit, ha nincs gól, akkor biztosan 11-est ítél a játékvezető.) Akadozva ment a játék. A 37. percig kellett várnunk az egyenlítésre. A szünetre 1-1-gyel vonultak a csapatok. A második félidőre mintha egy másik Gönyű jött volna ki a pályára. A 49. perctől elkezdődött a gólgyártás. A bőnyiek talán elfáradtak, vagy fejben feladták, de 14 perc alatt 5 gólt lőttünk…, és mennyit lőhettünk volna még. A 79. percben FARKAS ISTVÁN meglőtte 3. gólját, amire a bőnyiek a 88. percben még válaszoltak, így az eredmény 7-2 lett.

A mérkőzés után megkérdeztem Süle mester, hogy mit mondott a srácoknak a szünetben, hogy így feljavultak a 2. félidőre. Jani csak annyit válaszolt: „Ugyan azt, mint az elején, csak a 2. félidőben be is tartották az utasításaimat.”

Szeretném megjegyezni, hogy a Bőny csapatából az egykori gönyűi játékosok voltak a legjobbak, ők igazán megtettek, mindent (mégha a hazai közönségnek ez nem mindig is tetszett…), hogy Bőny egy tisztes eredményt érjen el.

Gólok: 37' FARKAS ISTVÁN

49' KUGLER ROLAND

51' FARKAS ISTVÁN

59' TIMÁR SZABOLCS

61' ZVEZDOVITS FERENC

63' KUGLER ROLAND

79' FARKAS ISTVÁN

Sárga lap(ok):  16' TIMÁR SZABOLCS sárga lap (buktatás)

20' ZVEZDOVITS FERENC (sportszerűtlen magatartás)